FAQ

Przed pytaniem sprawdź proszę czy twoje pytanie nie zostało już zadane przez kogoś innego, jeśli nie kontakt w sprawie pytań  Na dole FAQ .
O lekcjiO płatnośćO usługO szkołę
Naszej lekcje odbywają się u nas w placówce, są prowadzone w przyjaznej nauce atmoswerze przez wyznaczonego nauczyciela indywidualnie lub w grupach do 4 osób. Jeśli masz pytania dotyczące lekcji sprawdz najpier:

Jak najlepiej przygotuje się na lekcję?
Na lekcję przygotowujemy otwarty na naukę umysł oraz notatnik, resztą zajmujemy się my.
Co jeśli w czasie zajęć zachce mi się pić lub jeść?
W czasie lekcji przygotowujemy dla Państwa kawę bądź herbatę lub przekąskę.
Czy szkoła zapewnia materiały do nauki?
Szkoła dysponuje materiałami własnego autorstwa które są udostępniane uczniom na lekcji. 
Czy muszę kupić podręcznik?
Nie, ucząc się u nas udostępniamy ci materiały do nauki. W przypadku kiedy uczyłeś/aś już i wykorzystywany był już jakiś podręcznik możemy kontynuować naukę z tym podręcznikiem.
Jeśli chcesz zakupić podręcznik do nauki języka skonsultuj się z nauczycielem, pomożemy ci wybrać odpowiedni do twoich potrzeb.
Jak uzyskać test poziomu?
Jeśli jesteś naszym studentem ocenimy twój poziom na zajęciach, jeśli chcesz sprawdzić u nas jedynie swój poziom znajomości języka napisz do nas przedstawimy Ci naszą ofertę.
Co powinienem zrobić, jeśli nie będę w stanie uczęszczać na zajęcia?
W takim przypadku poinformuj nas o tym z dwudniowym wyprzedzeniem i poproś o przeniesieni zajęć.
Chcę poznać zasady dotyczące przekładnia zajęć.
Zajęcia można przełożyć na inny termin z dwudniowym uprzedzeniem, pojedynczą jednostkę lekcyjną można przekładać tylko raz.
Czy mogę umówić się na zajęcia próbne?
Nie posiadamy w swoich usługach darmowych zajęć próbnych, darmowe jest wstępne spotkanie, jako zajęcia próbne polecamy wykupić jedną lekcją na początku.
Jak zarejestrować się na lekcje?
Zarejestrować możesz się wypełniając wniosek w internecie, telefonicznie lub w placówce.
Co mam zrobić, gdy chcę się zapisać?
Zadzwoń do nas, napisz albo po prostu przyjdź.
Czy mogę zmienić rodzaj kursu w czasie jego trwania?
Zmiana rodzaju kursu jest możliwa po wcześniejszej konsultacji.
Chcę słuchać wykładów internetowych.
W obecnej chwili niestety nie organizujemy wykładów internetowych. Wykłady takie będą dostępne wkrótce.
Chcesz się zapisać na kurs językowy w naszej szkole ale nie wiesz jak za niego zapłacić lub ubiegać się o zwrot funduszy w razie rezygnacji ? Z chęcią wszystko wyjaśnimy:
Jak zapłacę za lekcje i podręczniki szkolne?
Preferujemy płatność przelewem na początku miesiąca za uzgodnioną wcześniej liczbę zajęć, płatność do 14-stu dni od wystawienia faktury.
Chcę poznać zasady zwrotu czesnego.
Jeśli nie możesz wziąć lekcji z powodów osobistych po rejestracji, możesz uzyskać 100% zwrotu kosztów przed rozpoczęciem zajęć.
(Na podstawie Artykułu 11 Standardowych Warunków szkolnych możesz wycofać swoją aplikację przed rozpoczęciem kursu, ale nie w momencie rozpoczęcia lekcji na ten miesiąc). Po obecności na mniej niż jednej trzeciej lekcji-> zwracamy 2/3 kosztów. Po obecności na połowie lekcji (przed połową klasy) -> zwracamy 1/2 kosztów
Po obecności na ponad połowie lekcji nie zwracamy kosztów

Nasza szkoła ma do zaoferowania Państwu wiele ciekawych uług, które nie są związane tylko i wyłącznie z nauką języków, więcej informacji niżej.
Jak mogę uzyskać różne certyfikaty i zaświadczenia?
Jeśli uczysz się u nas otrzymasz zaświadczenie zgodne z Twoimi potrzebami zawierający liczbę lekcji i poziom umiejętności językowych, których się nauczyłeś.
Co wchodzi w skłąd naszych usług?
W skład naszych usług wchodzi: nauczanie języków, przeprowadzanie testów poziomujących, tłumaczenie tekstów, tłumaczenie symultaniczne, przygotowania do testów.
Jesteś ciekawy naszej szkoły ? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej histori albo jak działamy ? Ta sekcja jest właśnie dla ciebie.
Jaki jest czas otwarcia?
Szkoła otwarta jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 4:00 do 23:30.
 Na dole FAQ 
Dalsze pytania 726 386 712
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
Skontaktuj się