Szkoła językowa UnU

Podczas nauczania wyznajemy zasadę, iż „Ciekawość obudzi Twoje ukryte zdolności”. Bazując na tych słowach, koncentrujemy się by nasze zajęcia zawsze były ciekawe, efektywne i  przede wszystkim, żeby nikt się na nich nie nudził.

Nauczanie języków dalekowschodnich nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego też w naszej szkole każdy nauczyciel jest szkolony i sprawdzany pod kątem umiejętności nauczania. Cały czas staramy się polepszać naszą wiedzę i umiejętności pedagogiczne, wyszukując coraz to lepszych i innowacyjnych metod nauczania. Dzięki temu nasi uczniowie wychodzą z każdej lekcji z jak największą, możliwą do zdobycia wiedzą.

U nas możesz przygotować się do wymarzonego certyfikatu językowego. HSK, JLPT, TOPIK i wiele innych- w naszej szkole, pod okiem wykwalifikowanego lektora, doskonale się przyszykujesz do egzaminu.

Na zajęcia zapraszamy osoby pełne pasji, ale także nowicjuszy, którzy stawiają pierwsze kroki w nauce języków dalekiego wschodu. Wystarczy, że bardzo chętnie doświadczasz interesujących lekcji- jesteśmy idealnym wyborem!